Vabaduse Apartmendis ööbides saad soodsamalt Aloha Surfikeskuse SUP laua renti ja sõitu Pärnu lahel, kanuumatka Audru jõel, külastada Tervise Paradiisi ning vee- ja saunakeskust “Viiking Saaga”

Vajalik eelnev broneerimine

+372 5665 6416

Vabaduse Apartments jalgratta rent Pärnus

Rattarent

Pakume oma külalistele võimalust mugavalt rattaid rentida.

Hind kokkuleppel.

Kaater Flipper 640 DC

Kaatriga sõidud jõel ja merel. Merereisid Kihnu, Ruhnu, Manilaiule, Sorgu saarele, Hülgesaare külastus, Saaremaa ja kalapüük. Kui pikema reisi jaoks aega napib, siis viime kasvõi paariks tunniks Pärnu lahele. Mahutab max 6 täiskasvnut + kapten.

Küsi personaalset pakkumist.
Foto: bellmarine.ee

Kanuumatk Audru jõel

Tule sõida kanuuga maalilisel Audru jõel (2-15 inimest)

Alustame matka Audru kooli lähistelt, enamiku matkast on jõgi rahulik. Üks suurem kärestik – vana veskitamm on paar km matka algusest ja teine veidi väiksem Audru silla all. Peale kärestikke on iidsete tammede all mõnus koht Audru pargis väikeseks jalasirutuseks. Matka lõpetame veidi enne jõe suubumist merre. Kasutame 3-inimese kanuusid, mida on lihtne juhtida ka kahekesi.

Hinna sees varustus kanuumatkaks (kanuu, vest, mõla).
* Lõunasöök lisatasu eest vastavalt soovile

Aloha Surfikeskuse SUP laua rent ja sõit Pärnu lahel

SUP ehk aerusurf on suurepärane viis muuta päev rannas aktiivseks ja meeleolukaks. Tegevus on kergesti omandatav ning jõukohane kõigile. SUP lauaga sõitmine on heaks hommikuäratajaks, kosutav lõunapausiks või sportlik ajaviide õhtuks, regulaarne harrastamine hoiab Sind mõnusalt vormis.

Pärnu lahe liivane põhi ning madal vesi loovad SUPi harrastamiseks suurepärased ning turvalised tingimused. SUP lauaga saad sõitma tulla kas üksi või sõpradega.

Hind kehtib üheks tunniks ühele inimesele ning sisaldab SUP laua ja aeru renti.

E-R koos ööbimisega Vabaduse Apartmendis kehtib hind 10€/h

Vajalik eelnev registeerimine tel +372 5665 6416

Vee- ja saunakeskus „Viiking Saaga“

iiking Spaa Hotellis, Pärnus avati 2015. aastal uus vee- ja saunakeskus „Viiking Saaga“. Veekeskus on omapärase sisekujundusega „viikingite oaas„ lõõgastumiseks, kus saunad on koobastes ja grottides varjul. Suurele basseinile lisab ilmet saar, millel asub üks veekeskuse saunadest. 

Rohkem infot: https://viiking.ee

Tervise Paradiis

Veekeskuses leiavad tegevust nii suured kui väikesed, nii noored kui vanad veesõbrad. Julgemaid ootab 4 meetri kõrgusel asuv hüppeplatvorm, vesi seal all on nelja meetri sügavune. Lõbusa adrenaliinisüsti saavad kõik liutorudest ja kärestikulisest mägijõest alla tuhisejad.

Rohkem infot: http://www.terviseparadiis.ee

Hommikusöök

Lähedal asuvas restoranis
E-R  7.00-10.00
L-P  7.00-11.00
Vajalik eelnev broneerimine

Valgeranna Seikluspark

Veeda vahva päev Valgerannas!
Hakkajale ja seiklust armastavale perele on seiklusradade pilet ühel nädalavahetusel 20% soodsam. Pakkumine kehtib peredele, kuhu kuulub vähemalt üks täiskasvanu ning 11. ja 12. juunil.

Rohkem infot: http://valgerannaseikluspark.ee/

Scroll to Top
Scroll to Top